Ürün Başarıyla Sepetinize Eklendi Sepete Gitmek için Tıklayınız
Desi Alarmlı Monoblok Çelik Kapı Kilidi
facebook ile bağlan
$ 8,29 TL 10,01 TL
Telefon Numarası
0212 655 68 90
 

Hesabım

Üye Girişi / Üye Ol

facebook ile bağlan

100,00 Üzeri Ücretsiz Kargo !

Desi Alarmlı Monoblok Çelik Kapı Kilidi

Güvenli Alışveriş Hızlı Ücretsiz Kargo

Bu Ürünün Kargoya Veriliş Süresi 2 İş Günüdür
%8 indirim
260,00 Kdv Dahil
239,00 Kdv Dahil
Havale ile 231,83 Kdv Dahil (%3 indirim)
| Tüm Ödeme Seçenekleri |
ÖZELLİK SEÇİNİZ
BAREL
BAREL
 
           
Ürün Kodu 112422135
Ürün Durumu SIFIR
Garanti Süresi 2 YIL

Bu Ürün ile Kazanacağınız

DM BONUS :239

Yeni Ürün Barel Anahtar Silindiri Seçeneklidir.

Hırsızların korkulu rüyası olan DESİ DAK KİLİT ürünümüz 2 Yıl Desi Alarm garantisi altındadır.

Dilerseniz mevcut kilit silindir barel göbeğini kullanabilir veya barelli seçeneğinden beraber satın alabilirsiniz.

Desi DAK Kapı Kilidi Neler Yapabilir;

Kapı kilidiniz alarm sistemi ile entegreli çalışacaktır. Alarm kurarken kapınızı da kitleyeceksiniz Kapınıza darbe olması durumunda alarm sistem devreye girecek alarm bağırmaya başlayacak Daha kapınız açılmadan hırsız kaçmak zorunda kalacak Kapınıza her hangi bir zarar vermeden kilit gövdesini değiştirir gibi alarm sistemini montaj edebilirsiniz

KULLANMA KILAVUZU ALARMIN DEVREYE ALINMASI

Kapı kapalıyken anahtar yada tutamakla kilidi 3 tur kilitleyin. Uzun uyarı tonuyla birlikte alarm devreye girecektir. Eğer kapı kapalı değilse ya da kapı karşılığı doğru şekilde monte edilmediyse (kapı karşılığında bulunan mıknatıs yerinde değilse) kilit 3 tur kilitlendiğinde cihaz tek, çift ve üçlü uyarı tonu vermeye başlayacak ve 30 saniye sonra uzun uyarı tonuyla devreye girecektir.

ALARMIN DEVRE DIŞI BIRAKILMASI

Alarm devredeyken anahtar ya da tutamakla kilidi tur açın. 4 kısa uyarı tonu ile birlikte alarm devre dışı kalacaktır.

DARBE HASSASİYET AYARI

Kapı kanadı açıkken (kilit karşılığı, kilidin karşısında değilken) kilidi 3 tur kilitleyin. Cihaz bir saniye ayarla “tek”,”çift” ve “üçlü” uyarı sesi vermeye başlayacaktır.

UYARI SESİ DARBE HASSASLIK TEK

Darbelere karşı aşırı hassas.

ÇİFT

Darbelere karşı orta seviye hassasiyet.

ÜÇLÜ

Darbelere karşı düşük seviye hassasiyet. Cihazın darbe hassaslığının hangi seviyede olmasını istiyorsanız, ilgili uyarı sesinden sonra kilidi 1 tur açınız melodik uyarı sesiyle birlikte ilgili ayar kaydedilmiş olacaktır.

UYARI SESİ SEVİYESİ AYARI

Darbe hassasiyet ayarından sonra,5 saniye içinde kilit tekrar kilitlenirse, bir saniye arayla “düşük” ve “yüksek” uyarı sesi duyulmaya başlanacaktır. İstediğiniz ses seviyesinden sonra kilidi 1 tur açınız. Melodik uyarı sesiyle birlikte ilgili ayar kaydedilmiş olacaktır. Cihazın uyarı sesleri, alarm devreye girerken yada devre dışı kalırken çıkan seslerdir. Bu seslerin düşük/yüksek ayarlanması, cihazın alarm esnasında çıkardığı sesin şiddetini değiştirmez.

BAKIM

Cihazın alam sesi seviyesinin 6 ayda 1 defa kontrol edilmesi ve zayıflamış ise pillerin değiştirilmesi tavsiye edilir. Cihazın pillerinin en geç 2 yılda 1 defa değiştirilmesi önerilir. Cihaz 2 adet AA tip 1i5 V Alkalin yada lityum pille çalışır. Pil değiştirmek için, kapı açıkken, üzerinde pil sembolü olan pil kartuşun sökün ve çıkartın. Pilleri değiştirdikten sonra kartuşu yerine yerleştirin ve vidalayın. Sadece yeni ve kaliteli pil kullanın. Eski pillerle yeni pilleri bir arada kullanmayın.

 Toptan alımlarınızda daha uygun fiyatlar için lütfen bizimle iletişime geçiniz...

384

desi alarm,desi kilit,çelik kapı kilidi,desi alarmlı kilit,alarmlı kilit fiyatları,monoblok kilit fiyatları, kilit fiyatları,